Witaj na naszym ukrainskim serwisie randkowym!

facebook
Jesli masz dosyc bycia sam i szukasz idealnej kandydatki na zone - nie mogles trafic lepiej. Pomozemy Ci znalezc odpowiednia kandydatke, z ktora bedziesz mogl zbudowac wspolna przyszlosc. Dzieki ogromnej bazie dziewczyn na pewno znajdziesz taka, z ktora znajdziesz wspolny jezyk, ktora bedzie podzielala Twoje pasje i spelni Twoje oczekiwania. W naszych bazach jest wiele samotnych Ukrainek, ktore czekaja na to, aby znalezc swojego jedynego mezczyzne.
Wiek:
Szukanie zaawansowane
Plec:

Strona glowna Zapisz sie O nas Poszukiwanie Wsparcie

member login
Twoje imie:
Haslo
klienci mowia “Poznalem swoja obecna zone na tej stronie!! Los sprawil, ze poznalem sie z Olga. Na poczatku bylem bardzo nieufny, balem sie, ze moge zostac oszukany. W koncu pojechalem na Ukraine do jej miasteczka i od razu przypadlismy sobie do gustu. Lato Olga spedzila w Polsce i jestem pewny, ze to Ona. Teraz szykujemy nasze gniazdko we Wroclawiu.”
- Andrzej, 32 lata
“Zawsze bylem strasznie sceptyczny jesli chodzi o serwisy randkowe, ale nie moglem poradzic sobie z samotnoscia. Jestem typem podroznika, uwielbiam poznawac nowe kraje i szukalem takiej partnerki, ktora podzielalaby moje pasje. Zarejstrowalem sie z ciekawosci i poznalem odwazna, energiczna dziewczyne, z ktora odbylismy juz jedna dluga podroz do Indii i nie zamienilbym jej na nikogo innego! Panowie, szukajcie swojej drugiej polowki!”
- Pawel, 29 lat
“5 miesiecy zakochani! Pozdrawiamy! Slawek i Anna.”
- Slawek, 37 lat
“Dwukrotnie sie rozwodzilem i od paru lat nie moglem sobie znalezc partnerki, az tu nagle sprobowalem znalezc sobie partnerke ze wschodu i prosze! Od czterech miesiecy jestesmy razem, Oksana rzucila swoja prace w Kijowie i przeprowadzila sie do mnie do Warszawy bez wahania, bylem zszokowany, ze ktos moze dla mnie tyle zrobic. Uklada nam sie wspaniale (odpukac), innym zyczymy powodzenia.”
- Marek, 56 lat
zobacz wszystkie

slubzUkrainka

Ślub z Ukrainką – jak to zorganizować? Jakie dokumenty trzeba przedstawić?


Zdobycie wizy dla Ukrainki to pierwszy problem, z którym borykają się polsko-ukraińskie pary. Kwestie tego, jak ukraińska dziewczyna może przyjechać do Polski i jakie dokumenty są wymagane do zdobycia wizy otrzymaliśmy w innym artykule. Teraz wyobraźmy sobie inną sytuację: chcemy poślubić Ukrainkę. O tym jak zawrzeć ślub i zalegalizować pobyt Twojej przyszłej ukraińskiej żony przeczytasz poniżej.

Aby Twoja ukraińska dziewczyna czy narzeczona mogła przyjechać do Polski musi najpierw mieć wizę. Oprócz tego, musi przed przyjazdem dobrze się przygotować i zebrać serię ważnych dokumentów, które koniecznie musi przywieźć ze sobą do Polski, aby było możliwe zawarcie związku małżeńskiego:

- oryginał aktu urodzenia (które później, w Polsce, trzeba będzie musiał być przetłumaczony przez tłumacza przysięgłego)

- oficjalne zaświadczenie, że nie jest w związku małżeńskim na Ukrainie (takie oświadczenie należy wyrobić u ukraińskiego notariusza, a następnie udać się do Konsulatu Ukrainy w Polsce, gdzie na podstawie ukraińskiego oświadczenia zostanie wydane ostateczne zaświadczenie w języku polskim)

Oprócz tego, Twoja ukraińska dziewczyna, jeśli będzie chciała zostać w Polsce musi mieć wyrobioną kartę czasowego pobytu. Aby wyrobić ten dokument, Ukrainka musi przedstawić następujące dokumenty:

- zaświadczenie o niekaralności, które pozyskuje się od ukraińskiej policji

- zaświadczenie o braku zobowiązań podatkowych, które zaświadczenie świadczy o tym, że dziewczyna nie ma żadnych zadłużeń w swoim kraju; owy dokument otrzymuje się z urzędu o nazwie „Inspekcja Podatkowa”

- wypełnioną po polsku ankietę

Ważna informacja: Wszystkie dokumenty, które wydawane są w oryginale w języku ukraińskim muszą być przetłumaczone przez tłumacza przysięgłego zarejestrowanego w Polsce. Tłumaczenia przysięgłe robione na Ukrainie nie są honorowane przez polskie urzędy.

Ślub z Ukrainką


Sprawami związanymi ze wszelakimi formalnościami i legalizacją pobytu Ukrainki w Polsce zajmuje się Urząd Wojewódzki, Wydział ds. Cudzoziemców.

Po załatwieniu wszystkich powyższych formalności takich jak uzyskanie wizy, a następnie legalizację pobytu Twojej przyszłej żony z Ukrainy, pozostaje kwestia ślubu. Pamiętaj, że będzie to możliwe tylko wtedy, kiedy Twoja narzeczona z Ukrainy będzie legalnie znajdowała się na terytorium Polski. Śluby mają miejsce w Urzędzie Stanu Cywilnego miasta, w którym sam jesteś zameldowany.

Na samym końcu zostaną już tylko takie problemy jak zdobycie wizy dla rodziny i przyjaciół Twojej przyszłej ukraińskiej żony, aby wszyscy mogli przyjechać na ślub i wspólnie cieszyć się i świętować za wasze polsko-ukraińskie szczęście! Nie ma co się zniechęcać trudnościami w zdobyciu dokumentów, jest to tylko parę formalności, które tak naprawdę robi się raz w życiu. Jeśli więc chcesz poślubić Ukrainkę, trzeba uzbroić się w cierpliwość i w ciągu miesiąca czy dwóch można załatwić wszystkie formalności wizowe związane z przyjazdem Twojej ukochanej do Polski, legalizacją jej pobytu i wreszcie ze ślubem.