Witaj na naszym ukrainskim serwisie randkowym!

facebook
Jesli masz dosyc bycia sam i szukasz idealnej kandydatki na zone - nie mogles trafic lepiej. Pomozemy Ci znalezc odpowiednia kandydatke, z ktora bedziesz mogl zbudowac wspolna przyszlosc. Dzieki ogromnej bazie dziewczyn na pewno znajdziesz taka, z ktora znajdziesz wspolny jezyk, ktora bedzie podzielala Twoje pasje i spelni Twoje oczekiwania. W naszych bazach jest wiele samotnych Ukrainek, ktore czekaja na to, aby znalezc swojego jedynego mezczyzne.
Wiek:
Szukanie zaawansowane
Plec:

Strona glowna Zapisz sie O nas Poszukiwanie Wsparcie

member login
Twoje imie:
Haslo
klienci mowia “Poznalem swoja obecna zone na tej stronie!! Los sprawil, ze poznalem sie z Olga. Na poczatku bylem bardzo nieufny, balem sie, ze moge zostac oszukany. W koncu pojechalem na Ukraine do jej miasteczka i od razu przypadlismy sobie do gustu. Lato Olga spedzila w Polsce i jestem pewny, ze to Ona. Teraz szykujemy nasze gniazdko we Wroclawiu.”
- Andrzej, 32 lata
“Zawsze bylem strasznie sceptyczny jesli chodzi o serwisy randkowe, ale nie moglem poradzic sobie z samotnoscia. Jestem typem podroznika, uwielbiam poznawac nowe kraje i szukalem takiej partnerki, ktora podzielalaby moje pasje. Zarejstrowalem sie z ciekawosci i poznalem odwazna, energiczna dziewczyne, z ktora odbylismy juz jedna dluga podroz do Indii i nie zamienilbym jej na nikogo innego! Panowie, szukajcie swojej drugiej polowki!”
- Pawel, 29 lat
“5 miesiecy zakochani! Pozdrawiamy! Slawek i Anna.”
- Slawek, 37 lat
“Dwukrotnie sie rozwodzilem i od paru lat nie moglem sobie znalezc partnerki, az tu nagle sprobowalem znalezc sobie partnerke ze wschodu i prosze! Od czterech miesiecy jestesmy razem, Oksana rzucila swoja prace w Kijowie i przeprowadzila sie do mnie do Warszawy bez wahania, bylem zszokowany, ze ktos moze dla mnie tyle zrobic. Uklada nam sie wspaniale (odpukac), innym zyczymy powodzenia.”
- Marek, 56 lat
zobacz wszystkie

Ukrainki

Jak zorganizować przyjazd Ukrainki do Polski i jak otrzymać wizę?


Sprawy przekraczania granic krajów znajdujących się poza Unią Europejską zawsze przysparzały zainteresowanych o bóle głowy. Jeśli w przyszłości chciałbyś zawrzeć związek małżeński z Ukrainką w Polsce lub po prostu zaprosić ukraińską dziewczynę do Polski weź pod uwagę następujące informacje:

1. Organizacja przyjazdu Ukrainki do Polski
Aby przyjechać do Polski, każdy obywatel Ukrainy potrzebuje wyrobić sobie wizę. Wizę można wyrobić sobie samodzielnie lub na zaproszenie od Polaka. W przypadku kiedy Ukrainka przyjeżdża do Polski samodzielnie musi ubiegać się o wizę w Polskim Konsulacie/Ambasadzie na Ukrainie i przedstawić następujące dokumenty:

- zaświadczenie o zarobkach i zatrudnieniu od pracodawcy

- zaświadczenie o ilości środków na koncie bankowym (musi być przynajmniej 30 euro na każdy planowany dzień pobytu w Polsce)

- opłacony rachunek za nocleg w Polsce w jakimkolwiek polskim hotelu/hostelu na każdy dzień pobytu w Polsce (potwierdzeniem może być skan rachunku z wyraźnym wyszczególnieniem, że pobyt został opłacony)

- ubezpieczenie zdrowotne na cały okres planowanego pobytu w Polsce

- ankietę wizową ze zdjęciami

- paszport zagraniczy

W przypadku kiedy Ukrainka przyjeżdża na zaproszenie Polaka, ten musi złożyć w UW (Urzędzie Wojewódzkim) następujące dokumenty: wypełniony wniosek, zaświadczenie o dochodach osoby, która oficjalnie zaprasza Ukrainkę do Polski, kopię aktu własności mieszkania lub ewentualnie umowę wynajmu. Na wyrobienie zaproszenia czeka się miesiąc, po tym czasie zapraszający Polak musi wysłać oryginał zaproszenia na Ukrainę. Po otrzymaniu zaproszenia przyjeżdżająca Ukrainka musi złożyć w Konsulacie Polskim na Ukrainie następujące dokumenty:

- zaświadczenie o zarobkach i zatrudnieniu od pracodawcy

- zaświadczenie o ilości środków na koncie bankowym (musi być przynajmniej 30 euro na każdy planowany dzień pobytu w Polsce)

- ubezpieczenie zdrowotne na cały okres planowanego pobytu w Polsce

- ankietę wizową ze zdjęciami

- paszport zagraniczny

kobiety


W tym przypadku, po dostarczeniu zaproszenia i reszty wymaganych dokumentów na wizę czeka się zazwyczaj parę dni. Tak więc wygląda pierwszy krok, przyjazd Ukrainki do Polski. Nie wygląda łatwo, ale na szczęście trzeba sobie zapracować. Trzeba tu po prostu trochę cierpliwości.

Z naszego doświadczenia wynika, że Polacy, którzy zapraszają do siebie dziewczyny poznane na naszym serwisie randkowym, wolą pierwszą opcję – opłacają dziewczynie nocleg w jakimś hotelu, a dziewczyna załatwia sama resztę dokumentów. Mając rezerwację w hotelu czuje się bardziej bezpieczna, jednak później po przyjeździe na miejsce, rzadko która pani z Ukrainy korzysta z tego hotelu. Jest to po prostu łatwiejsza opcja, żeby otrzymać wizę.

Kroki, które opisaliśmy w tym artykule dotyczą jedynie samego przyjazdu Ukrainki do Polski. O tym jak zorganizować ślub z Ukrainką, czytaj w innym artykule.