Witaj na naszym ukrainskim serwisie randkowym!

facebook
Jesli masz dosyc bycia sam i szukasz idealnej kandydatki na zone - nie mogles trafic lepiej. Pomozemy Ci znalezc odpowiednia kandydatke, z ktora bedziesz mogl zbudowac wspolna przyszlosc. Dzieki ogromnej bazie dziewczyn na pewno znajdziesz taka, z ktora znajdziesz wspolny jezyk, ktora bedzie podzielala Twoje pasje i spelni Twoje oczekiwania. W naszych bazach jest wiele samotnych Ukrainek, ktore czekaja na to, aby znalezc swojego jedynego mezczyzne.
Wiek:
Szukanie zaawansowane
Plec:

Strona glowna Zapisz sie O nas Poszukiwanie Wsparcie

member login
Twoje imie:
Haslo
klienci mowia “Poznalem swoja obecna zone na tej stronie!! Los sprawil, ze poznalem sie z Olga. Na poczatku bylem bardzo nieufny, balem sie, ze moge zostac oszukany. W koncu pojechalem na Ukraine do jej miasteczka i od razu przypadlismy sobie do gustu. Lato Olga spedzila w Polsce i jestem pewny, ze to Ona. Teraz szykujemy nasze gniazdko we Wroclawiu.”
- Andrzej, 32 lata
“Zawsze bylem strasznie sceptyczny jesli chodzi o serwisy randkowe, ale nie moglem poradzic sobie z samotnoscia. Jestem typem podroznika, uwielbiam poznawac nowe kraje i szukalem takiej partnerki, ktora podzielalaby moje pasje. Zarejstrowalem sie z ciekawosci i poznalem odwazna, energiczna dziewczyne, z ktora odbylismy juz jedna dluga podroz do Indii i nie zamienilbym jej na nikogo innego! Panowie, szukajcie swojej drugiej polowki!”
- Pawel, 29 lat
“5 miesiecy zakochani! Pozdrawiamy! Slawek i Anna.”
- Slawek, 37 lat
“Dwukrotnie sie rozwodzilem i od paru lat nie moglem sobie znalezc partnerki, az tu nagle sprobowalem znalezc sobie partnerke ze wschodu i prosze! Od czterech miesiecy jestesmy razem, Oksana rzucila swoja prace w Kijowie i przeprowadzila sie do mnie do Warszawy bez wahania, bylem zszokowany, ze ktos moze dla mnie tyle zrobic. Uklada nam sie wspaniale (odpukac), innym zyczymy powodzenia.”
- Marek, 56 lat
zobacz wszystkie

mazzaPolakow

Dlaczego Ukrainki chętnie wychodzą za mąż za Polaków?


Kobiety na całym świecie szukają takiego partnera, który może zapewnić im wyższy standard życia. W związku z tym, że sytuacja ekonomiczna w krajach Europy wschodniej bywa różna, a zarobki zwykłych obywateli zbyt niskie, by zapewnić wysoki standard życia, wiele kobiet szuka możliwości wyjazdu z kraju, znalezienia partnera z innego kraju i życia na trochę wyższym standardzie, niż w swoim kraju. Dlatego też wiele młodych Ukrainek wybiera portale randkowe jako jedyną opcję, by ulepszyć swój poziom życia.

Podczas gdy Polki preferują mężów z Niemiec, Wielkiej Brytanii czy Skandynawii, Ukrainki bardzo chętnie wchodzą w związki z Polakami. Zastanawiałeś się dlaczego Ukrainki tak często wybierają Polaków? Przeanalizujemy ten temat w tym artykule skupiając się na paru najważniejszych punktach:

1. Polska to kraj słowiański, a język polski jest bardzo podobny do ukraińskiego.
Polska jest jednym z najlepiej prosperujących krajów słowiańskich razem z Czechami i Słowacją. Oznacza to, że jakość życia w Polsce znacznie przewyższa jakość życia na Ukrainie, a jak już wspomnieliśmy wcześniej, normalnym czynnikiem ludzkim jest dążenie do polepszenia swojej sytuacji życiowej. Dlatego też Ukrainki bardzo często starają się zdobyć męża Polaka, gdyż w ten sposób będzie im się żyło lepiej niż w swoim kraju, jednak mentalność społeczeństwa nie będzie tak odległa jak w innych krajach zachodnich. Dlaczego to jest takie ważne? Słyszałeś pewnie kiedyś o słowiańskiej duszy. Słowiańska dusza to bardzo ważny dla Ukrainek, a zarazem ciężki do opisania koncept, który ma wiele wspólnego ze światopoglądem, podobnym przeżywaniem emocji, postrzeganiem świata czy sposobem myślenia. Prawdziwe słowiańskie kobiety, jak Ukrainki, źle czują się w krajach z inną mentalnością, a Polska, jako bliski sąsiad jest dla nich krajem podobnym i komfortowym. Słowianie posiadają przecież język należący do tej samej grupy językowej, co zdecydowanie upraszcza komunikację. Nie wszystkie Ukrainki znają dobrze inne języki obce, co jest przeszkodą w komunikacji z mężczyznami z innych krajów. Natomiast język polski i ukraiński (czy w niektórych przypadkach rosyjski) są sobie bardzo bliskie i para na początku związku może spokojnie rozmawiać każdy w swoim języku a później... no właśnie – Ukrainki szybko i chętnie uczą się języka polskiego, więc kwestia języka bardzo szybko przestaje być problemem.

Ukrainki


2. Ukrainki lubią polskich mężczyzn.
Słowianie, Słowianami jest jednak parę różnic między Polakami i Ukraińcami, które Ukrainki uważają za duży plus dla Polaków. Ukrainki uważają, że polscy mężczyźni są przystojniejsi od wschodnich Słowian, gdyż jak podkreślają Ukrainki, zazwyczaj są wyżsi i mężniejsi niż Ukraińcy. Na Ukrainie jest dużo mężczyzn bardzo szczupłych, niskich, o wątłej budowie ciała, co nie za bardzo przyciąga kobiety. Pytane o urodę Polaków Ukrainki często wspominały, że rysy twarzy Polaków są dla nich pociągające. Inne kobiety wspominały, że na Ukrainie wciąż wielu mężczyzn ma problemy alkoholowe, co grozi rozbiciem rodziny. Wspomniany problem też oczywiście istnieje w Polsce, ale w nieporównywalnie mniejszej skali.