Witaj na naszym ukrainskim serwisie randkowym!

facebook
Jesli masz dosyc bycia sam i szukasz idealnej kandydatki na zone - nie mogles trafic lepiej. Pomozemy Ci znalezc odpowiednia kandydatke, z ktora bedziesz mogl zbudowac wspolna przyszlosc. Dzieki ogromnej bazie dziewczyn na pewno znajdziesz taka, z ktora znajdziesz wspolny jezyk, ktora bedzie podzielala Twoje pasje i spelni Twoje oczekiwania. W naszych bazach jest wiele samotnych Ukrainek, ktore czekaja na to, aby znalezc swojego jedynego mezczyzne.
Wiek:
Szukanie zaawansowane
Plec:

Strona glowna Zapisz sie O nas Poszukiwanie Wsparcie

member login
Twoje imie:
Haslo
klienci mowia “Poznalem swoja obecna zone na tej stronie!! Los sprawil, ze poznalem sie z Olga. Na poczatku bylem bardzo nieufny, balem sie, ze moge zostac oszukany. W koncu pojechalem na Ukraine do jej miasteczka i od razu przypadlismy sobie do gustu. Lato Olga spedzila w Polsce i jestem pewny, ze to Ona. Teraz szykujemy nasze gniazdko we Wroclawiu.”
- Andrzej, 32 lata
“Zawsze bylem strasznie sceptyczny jesli chodzi o serwisy randkowe, ale nie moglem poradzic sobie z samotnoscia. Jestem typem podroznika, uwielbiam poznawac nowe kraje i szukalem takiej partnerki, ktora podzielalaby moje pasje. Zarejstrowalem sie z ciekawosci i poznalem odwazna, energiczna dziewczyne, z ktora odbylismy juz jedna dluga podroz do Indii i nie zamienilbym jej na nikogo innego! Panowie, szukajcie swojej drugiej polowki!”
- Pawel, 29 lat
“5 miesiecy zakochani! Pozdrawiamy! Slawek i Anna.”
- Slawek, 37 lat
“Dwukrotnie sie rozwodzilem i od paru lat nie moglem sobie znalezc partnerki, az tu nagle sprobowalem znalezc sobie partnerke ze wschodu i prosze! Od czterech miesiecy jestesmy razem, Oksana rzucila swoja prace w Kijowie i przeprowadzila sie do mnie do Warszawy bez wahania, bylem zszokowany, ze ktos moze dla mnie tyle zrobic. Uklada nam sie wspaniale (odpukac), innym zyczymy powodzenia.”
- Marek, 56 lat
zobacz wszystkie

ukrainedziewczyna

Dlaczego Ukrainki chętnie decydują się na życie za granicą i gdzie szukają mężów


Ukrainki często decydują się na wyjazd z kraju ze względu na wiele faktorów takich jak obecna sytuacja ekonomiczna i polityczna, trudność w znalezieniu dobrze płatnej pracy, trudność w znalezieniu odpowiedniego partnera i brak perspektyw, nawet mimo wysokiego wykształcenia. Dlatego też kobiety decydują się na szukanie partnera na portalach randkowych, gdyż wyjazd za granice daje im takie możliwości, jakich nie mają w swoim kraju.

Zacznijmy od poszukiwania partnera. Widzimy tutaj ważny problem demograficzny. Na Ukrainie na 100 mężczyzn przypada 119 kobiet, co znaczy, że kobiet w społeczeństwie ukraińskim jest dużo więcej niż mężczyzn. Znaczy to, że zdobycie jakiekogolwiek partnera jest trudnym zadaniem dla ukraińskich dziewczyn, a znalezienie odpowiedniego partnera, który byłby ideałem ukraińskiej dziewczyny – to nie lada wyzwanie. Dlatego też ukraińskie dziewczyny bardzo starają się, aby zdobyć męża w kraju, ale jeśli jest to niemożliwe to starają się szukać szczęścia za granicą. Ale wiadomo, że sytuacja materialna większości Ukrainek nie pozwala im na wyjazd za granicę w poszukiwaniu męża, dlatego najwygodniejszym i najefektywniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z portalu randkowego, gdzie mogą poznać mężczyzn z Europy, by później zawrzeć z nimi związek małżeński. Tak więc portale randkowe pełne są pięknych, młodych dziewczyn, które chociażby ze względu na niedostateczną ilość mężczyzn nie mogły znaleźć sobie partnera. Ukrainki również chętnie wychodzą za mąż za obcokrajowców, gdyż nie lubią mentalności ukraińskich mężczyzn. Niestety problem alkoholizmu w dalszym ciągu dotyka męskiej części społeczeństwa Ukrainy, a szczególnie mieszkańców małych miast i wsi. Jest też wielu mężczyzn na Ukrainie, którzy odnoszą się do kobiet jak swoją własność kontrolując je i zabraniając im możliwości wykonywania. Dlatego też Ukrainki chcą wyrwać się za granicę, wolną od tego przestarzałego modelu myślenia, by móc spełniać się w życiu profesjonalnym. Na Ukrainie bardzo mały odsetek kobiet zajmuje stanowiska dyrektorskie jak i dużo mniejszy niż w innych krajach odsetek kobiet zajmuje się polityką (dla porównania: w polskiej polityce uczestniczy 24% kobiet, podczas gdy na Ukrainie zaledwie 9%). W dodatku pensje ukraińskich kobiet zajmujących te same stanowiska pracy co mężczyźni stanowią jedynie 0,69 tego, co zarabiają mężczyźni. Dlatego też ukraińskie dziewczyny często bez wahania decydują się na wyjazd za granicę w poszukiwaniu lepszej przyszłości.

ukraine dziewczyna


Wiele Ukrainek bardzo chętnie wyjeżdża do Polski, jako do jednego z lepiej prosperujących krajów słowiańskich, a także kraju bliskiego Ukrainie kulturą, mentalnością i oczywiście językiem. Ukrainki bardzo lubią wchodzić w związki małżeńskie z polskimi mężczyznami, których poznają głównie przez serwisy randkowe online lub podczas wyjazdów sezonowych do pracy do Polski. Dzięki znajomościom zawartym na naszym portalu doszło do setek polsko-ukraińskich ślubów i zostało założone setki szczęśliwych rodzin. Dlatego też zachęcamy wszystkich samotnych panów szukających partnerki do spróbowania swojego szczęścia i zapoznania się z ukraińskimi dziewczynami na naszym serwisie. Kto wie w co może przerodzić się taka niewinna internetowa znajomość? Może utworzeniem nowej polsko-ukraińskiej rodziny, w której oboje partnerów wychodzi z korzyścią? Dzięki małżeństwom z Polakami, Ukrainki mają możliwość podwyższyć swój poziom życia, a polscy mężczyźni mają idealne, piękne i kochające żony. W każdym razie spróbować szczęścia nie zaszkodzi.